ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

یکی دیگر از گویش ها کد زدن اینترنت , لهجه پایتون و کادر ورک دوست داستنی و پر اسم و رسم آن جنگو میباشد که مدتی میشه به شدت در بین برنامه نویس ها کشور ایران و عالم جا افتاده است البته به نظرم مقدار ASP . Net و PHP بازار کار ندارد . ولی اینو بگم که موقعیت بازار کارش بد نیست ولی میزان دو مورد قبلی نیست .
یکی‌از خصوصیت های پایتون , آسانی در یاد گرفتن است هنگامی با پایتون کد نویسی می‌کنید انگار در درحال حاضر نوشتن مکالمه انگلیسی با یک فرد میباشید از بس این گویش تراز بالا است . در شرایطی که دنبال یک گویش برای فراگرفتن میباشید و موقعیت بازار کارش دوچندان براتون اصلا مهم نیست و دوست دارید یادگیریش بی آلایش باشه به نظرم پایتون شایسته ترین مورد است . کلا یاد گرفتن لهجه هایی مانند پایتون و سی شارپ به شدت بی آلایش و روان است . ولی هنگامی در زمینه ی بازار کار حرف میکنیم مراد این نیست که کلا کار نداره بلکه وضعیتش نسبت به لهجه های بالا از نگاه بازار کار ضعیف خیس هستش در صورتی‌که ماهر یاد بگیرید بازم کار براتون پیدا میشه مانند آب تناول کردن ; البته می بایست کارشناس و ماهر فعالیت فرمایید .
پایتون یک لهجه ساخت برنامه یک سری منظوره و کار کشته , که بوسیله خودوفان روسوم هلندی در سال ۱۹۹۱ پباده سازی شده‌است . پایتون یک لهجه اسکریپتی و مضاعف قادر و گسترده هستش و این روز ها می‌توانید اثراتی از نفوذش رو نسبتاً تمامی جا مشاهده کنید . پایتون در جهان به شدت کلیه گیر شده‌است . گویش کد نویسی پایتون یک گویش شی گرا است و از خصوصیت های توسعه یافته شی گرایی مانند : وراثت , چندشکلی , سربار گزاری عملگر و … پشتیبانی مینماید .


فروش برنج ارزان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نخستین شهروند مریخی مهندس عمران مبل راحتی Luke جیرجیرکِ نارنجی وبلاگ زندگی فروش اينترنتي باميلو بارقه های سیاسی نمونه سوالات کاربر مواد شیمایی در آرایش زنانه دانلود رایگان نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی